Forum DarkSoul

Forum Serwera DarkSoul


#1 2009-12-07 19:18:33

Dark Nightmare

Użytkownik

4498619
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 23
Punktów :   

Pomysły by Dark Nightmare

Proszę o szczerą ocenę moich pomysłów,jestem otwarty na ich edycje itd.

1) Na Tibi 7.6 bez pacc best potworem był Yeti <o ile pamięć mnie nie myli> można by to wykorzystać na rooku,gdzie yeti byłby najsilniejszym potworem

2)Co do innych potworów

a) Typu: Dragony,Beholdery,Orki,Trolle,gsy

b) Odnośnie punktu a) - Zrobienie roomów z potworami tego typu+coraz lepszy rodzaj tego typu rasy <np orc,orc warrior, i tak stopniowo>  a na końcu boss zrobiony przez GM-a + quest

3) Więcej questów

4) Npc sprzedający trainera za daną gotówkę -> Chcesz poskilić?Zapłać

5) Npc dla wymiany addonowych itemów na addon

6) Konkursy Jakieś w miarę nie trudne

7) Lepsze forum


I tyle na razie z mojej strony,jak coś wpadnie mi do głowy to napiszę

Ostatnio edytowany przez Dark Nightmare (2009-12-07 19:19:39)

Offline

 

#2 2009-12-07 23:39:12

faction12

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 12
Punktów :   -3 

Re: Pomysły by Dark Nightmare

Nie przesadzajmy, caly czas ten rook i rook
main ma byc udoskonalony a nie rook

Offline

 

#3 2009-12-08 08:51:03

Puma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 25
Punktów :   -2 

Re: Pomysły by Dark Nightmare

No zgodze sie z Factionem ... niedlugo z rooka zrobicie maina ;/

Offline

 

#4 2009-12-08 12:30:21

Red

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pomysły by Dark Nightmare

Taa... Rookgard (czy jakoś tak, bardzo dawno nie grałem w Tibię) ma swój urok, pełen szarości co prawda, ale o to chodzi, wszystko dzieje się po wyjściu z tej dziury.

Offline

 

#5 2009-12-08 13:29:54

Rippelz

Nowy użytkownik

13158246
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 8
Punktów :   -3 
WWW

Re: Pomysły by Dark Nightmare

Nie rozumiecie 1 zasadniczej  rzeczy rookgaard jest miejscem w którym wbicie 50 lvl jest większym wyczynem niz na main

jeśli wam się nie podoba to po prostu nie czytajcie postów dotyczących rooka

co do samych propozycji nie zgadzam się co do:

7) Lepsze forum

b) Odnośnie punktu a) - Zrobienie roomów z potworami tego typu+coraz lepszy rodzaj tego typu rasy <np orc,orc warrior, i tak stopniowo>  a na końcu boss zrobiony przez GM-a + quest


5) Npc dla wymiany addonowych itemów na addon

6) Konkursy Jakieś w miarę nie trudne
______________________________________
co do punktu 7 uważam ze forum jest dobre i nic nie trzeba zmieniać
co do punktu b) uważam ze jak to poruszyli poprzedni forumowicze nie można robić z rooka tp roomu . rook ma byc trudny w expieniu
5) npc juz są
6) i co niby miało by być z tych konkursów ? mpa?

Offline

 

#6 2009-12-08 15:36:27

GM Matee

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 71
Punktów :   

Re: Pomysły by Dark Nightmare

Większość z twoich pomysłów nie jest dobra, a reszta już jest wprowadzona.

Co do forum, nie tylko was denerwują reklamy, gdy skończę robić stronę zajmę się forum. Planuje wykupić tani serwer www i umieścić na nim forum gdyż cena tego nie jest taka duża

Offline

 

#7 2009-12-08 20:53:33

Dark Nightmare

Użytkownik

4498619
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pomysły by Dark Nightmare

Zgadzam się z Rippelzem.

Grasz na mainie?Graj sobie.Gdy osiągasz 8 lvl możesz wybrać-iść na maina lub zostać.
Ja,Rippelz,Inferno,Citizens i jakiś kolega którego dziś widziałem ale nie pamiętam nicka,zostajemy.Założę się,że będzie ich więcej.
Waszym wyborem jest main,więc bawcie się dobrze.Mieliście ostatnio uptade?Raczej,więc zajmijcie się sobą i mainem a sprawe rooka zostawcie tym,którzy na nim będą grać oraz GMowi.

faction12 napisał:

Nie przesadzajmy, caly czas ten rook i rook
main ma byc udoskonalony a nie rook

Czytaj informacje na stronie.Chyba zapomniałeś o ostatnim uptade maina


Co do moich pomysłów-gdy tak usiadłem i się zastanowiłem doszedłem do wniosku,że faktycznie trochę przesadziłem Sory za zaśmiecanie forum.

Ostatnio edytowany przez Dark Nightmare (2009-12-08 20:59:00)

Offline

 

#8 2009-12-08 23:16:11

GM Matee

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 71
Punktów :   

Re: Pomysły by Dark Nightmare

Chciałem tylko zauważyć jeden mały szczegół...

Narzekacie że cały czas tylko RookGaard i RookGaard... A czy ktoś coś wogóle napisał o MainLandzie?
Denerwujecie się za to że ludzie z RookGaardu mają pomysły na ulepszenie serwera a reszta z MainLandu czeka na śnieg w czerwcu?
Nikt nie wkłada na forum żadnego wkładu w rozwój MainLandu tylko RookSlayerzy piszą pomysły, a reszta się denerwuje że piszą swoje projekty w dziale Pomysły... To jest dla mnie trochę dziwne... Zajmuje się tak samo MainLandem jak i RookGaardem, wiec nie mówcie żeby RookGaard "olać" bo tam też ktoś gra i choćby to miała być 1 osoba, zrobię dla niej wszystko aby było jej jak najlepiej na tym serwerze albo przynajmniej postaram się.

Offline

 

#9 2009-12-09 20:52:58

Dark Nightmare

Użytkownik

4498619
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pomysły by Dark Nightmare

Popieram :]

Offline

 

#10 2009-12-09 21:40:09

Puma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 25
Punktów :   -2 

Re: Pomysły by Dark Nightmare

GM Matee napisał:

Chciałem tylko zauważyć jeden mały szczegół...

Narzekacie że cały czas tylko RookGaard i RookGaard... A czy ktoś coś wogóle napisał o MainLandzie?
Denerwujecie się za to że ludzie z RookGaardu mają pomysły na ulepszenie serwera a reszta z MainLandu czeka na śnieg w czerwcu?
Nikt nie wkłada na forum żadnego wkładu w rozwój MainLandu tylko RookSlayerzy piszą pomysły, a reszta się denerwuje że piszą swoje projekty w dziale Pomysły... To jest dla mnie trochę dziwne... Zajmuje się tak samo MainLandem jak i RookGaardem, wiec nie mówcie żeby RookGaard "olać" bo tam też ktoś gra i choćby to miała być 1 osoba, zrobię dla niej wszystko aby było jej jak najlepiej na tym serwerze albo przynajmniej postaram się.

aha no spoko my nie mamy żadnych pomysłów ?? a kto ci powiedział żeby zrobić jakieś eq na początek i skrzynki z kasa ??
a i jeszcze jedno po co robisz ten rook ?? chcesz żeby grało dużo ludzi i kasa szla ?? bo chyba raczej nikt na rooku sms nie wysyła bo co maja kupować ?? Scrola ??

Offline

 

#11 2009-12-10 00:33:26

Inferno

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 13
Punktów :   

Re: Pomysły by Dark Nightmare

Puma napisał:

GM Matee napisał:

Chciałem tylko zauważyć jeden mały szczegół...

Narzekacie że cały czas tylko RookGaard i RookGaard... A czy ktoś coś wogóle napisał o MainLandzie?
Denerwujecie się za to że ludzie z RookGaardu mają pomysły na ulepszenie serwera a reszta z MainLandu czeka na śnieg w czerwcu?
Nikt nie wkłada na forum żadnego wkładu w rozwój MainLandu tylko RookSlayerzy piszą pomysły, a reszta się denerwuje że piszą swoje projekty w dziale Pomysły... To jest dla mnie trochę dziwne... Zajmuje się tak samo MainLandem jak i RookGaardem, wiec nie mówcie żeby RookGaard "olać" bo tam też ktoś gra i choćby to miała być 1 osoba, zrobię dla niej wszystko aby było jej jak najlepiej na tym serwerze albo przynajmniej postaram się.

aha no spoko my nie mamy żadnych pomysłów ?? a kto ci powiedział żeby zrobić jakieś eq na początek i skrzynki z kasa ??
a i jeszcze jedno po co robisz ten rook ?? chcesz żeby grało dużo ludzi i kasa szla ?? bo chyba raczej nikt na rooku sms nie wysyła bo co maja kupować ?? Scrola ??

Chłopie ty powalasz gorzej niż krowy placek,czyaj uważnie to co napisze... może zrozumiesz.

Po 1.Daliście 3 pomysły które zostały wprowadzone ,brawo to dawajcie więcej..... tak jak my na rooku
Po 2. Na rooku wysyłają kase choćby na 10 cc wiesz bardzo przydatne są
Po 3.Scroll tez jestes zajebisty on jest do 8 lvl-a wiedz na hu** komu kolwiek?
Po 4.Ty nawet nie wiesz co piszesz

Offline

 

#12 2009-12-10 08:16:06

Puma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 25
Punktów :   -2 

Re: Pomysły by Dark Nightmare

No tak tego scrola do shopa to nie wiem po co dodał

ale chce powiedzieć ze jak by zrobil najpierw naina to by grało więcej ludzi i by kasa szla a teraz nawet nie wiadomo czy uzbiera kasę na next miesiac ;]


ale dobra niech zrobi już tego upda na rooku i zajmie się mainem ;]

Offline

 

#13 2009-12-10 11:39:55

GM Matee

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 71
Punktów :   

Re: Pomysły by Dark Nightmare

Scroll miał być tylko na RookGaard i tylko za pkt. w shopie, lecz na początek aby ściągnąć nowych graczy dodałem go do każdej postaci.

A tak ogólnie, teraz tworze update na RookGaard ale to nie znaczy że MainLand olałem, i gdy tworze Update na MainLand to nie znaczy że RookGaard olałem... W tym przypadku większą uwagę przywiązuje na RookGaard bo jest bardzo ubogi, lecz na MainLandzie też będę conieco robił, np wczoraj: Naprawione zostały npc od broni (RookGaard - kupowanie i sprzedawanie oraz MainLand - djinn oraz zwykle npc)


A tak wogóle Puma nie musisz się martwić czy opłacę serwer czy nie... Gdyby serwer miał upaść to bym teraz nie siedział nad nowym Updatem. Możesz mi wierzyć, ten serwer nie upadnie tak szybko.

Offline

 

#14 2009-12-10 12:13:50

Puma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 25
Punktów :   -2 

Re: Pomysły by Dark Nightmare

Spoko Spoko wiem ze serv nie upadnie bo coraz więcej ludzi przychodzi


edit@

a kiedy będą screny new strony ?

Ostatnio edytowany przez Puma (2009-12-10 12:48:34)

Offline

 

#15 2009-12-13 19:57:49

Dark Nightmare

Użytkownik

4498619
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pomysły by Dark Nightmare

Kolejny

Zrobić jak najszybciej NPC od mebli oraz wprowadzić łóżka ;/ Jak nie działają to postarać się naprawić

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miasteczko-minecraft.pun.pl www.heroes3.pun.pl www.mytupijemy.pun.pl www.wszystkootravian.pun.pl www.rpgavatar.pun.pl