Forum DarkSoul

Forum Serwera DarkSoul


#1 2009-12-08 12:41:13

Red

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-08
Posty: 3
Punktów :   

Oferuje pomoc.

Witam, jestem tu nowy. Od razu z miejsca uświadomię, iż w Tibię nie grałem dość długo, więc nie piszcie do mnie tym Waszym językiem
   Od 3 lat pomagałem stawiać i szlifować serwery gry jak i strony internetowe, bardzo to polubiłem. Czasem były to stawiane serwery od zera, czasem prawie rozkręcone. Nie będę podawać moich ówczesnych nick'ów, gdyż mógłby ktoś mnie stety/NIESTETY kojarzyć.
   Nigdy się nie zdarzyło, bym zażądał jakiejkolwiek opłaty, gdyż nie jestem bardzo dobry w tym co robię, są lepsi.
   Konkretnie - chciałbym pomóc Wam, w stronie, skryptach, mapowaniu, wszystkim co Wam sprawia udrękę.
   Z powodu kilku miesięcznej przerwy w tych sprawach teraz sobie grzebie w swoich starych silnikach by przypomnieć parę drobiazgów.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT: zapomniał bym, poza serwerami gry, kodowaniem stron również pasjonują mnie pliki graficzne rozmaitych formatów.
          Moja przerwa w Tibii była spowodowana powrotem do Counter-Strike'a, tam również z moim klanem stawiliśmy dość duży serwer, po czym następny i następny, aż w końcu mamy własną firmę hostującą nie będę tutaj reklamować linkami. Teraz już nie ingeruję w sprawy CS, gdyż znalazłem moich następców
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Nie oczekuję oczywiście wielkiego szacunku zarówno jak respektowania mojej propozycji.

  Pozdrawiam, Red.

Ostatnio edytowany przez Red (2009-12-08 12:47:38)

Offline

 

#2 2009-12-08 13:00:22

Puma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 25
Punktów :   -2 

Re: Oferuje pomoc.

Noo to by na pewno pomogło w rozwinięciu serva ;p
Musisz czekać na odpowiedz GMa

Offline

 

#3 2009-12-08 14:30:09

faction12

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 12
Punktów :   -3 

Re: Oferuje pomoc.

O ile mi wiadomo nasz GM pisze sam skrypty i bardzo dobrze mu to wychodzi ale może bedzie chcial pomocnika

Offline

 

#4 2009-12-08 15:22:49

GM Matee

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 71
Punktów :   

Re: Oferuje pomoc.

Z tego co piszesz to raczej nie jesteś doświadczonym OTS-makerem, a mnie prosta pomoc typu: pisanie tabel w php, pisanie prostych skryptów z jedna funkcją lub robienie mapy nie znając potworów (wynika to z wypowiedzi, że za dużo w tibie nie grasz) mnie nie interesuje. Jakbym potrzebował pomocy to tylko u doświadczonych ludzi od których mogę wymagać sporo. Na ten czas daje sobie radę ze skryptami więc przykro mi ale twoja pomoc nie jest mi tak bardzo potrzebna.

Pozdrawiam GM Matee

Offline

 

#5 2009-12-08 15:37:20

Red

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Oferuje pomoc.

Spoko, nie chciałem się niczym chwalić. Nie chciałem pisać jakie studia skończyłem z jakimi wynikami, jakie programy pisałem czy też głupie gry w stylu executable itp, nie chcę żadnych nazw konkretnych podawać gdyż obiecałem. Dla mnie to jest pasja, zabawa Ale wiedz, iże nie granie w Tibie i łupanie w te śmieszne potworki nie skazuje nikogo na poniżającą ocenę, dlatego takiej się spodziewałem.
Serwer ma ogromny potencjał więc na pewno dacie radę się przebić i dobrze Wam życzę

Offline

 

#6 2009-12-08 16:10:29

GM Matee

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 71
Punktów :   

Re: Oferuje pomoc.

Ja cie nie chciałem obrazić tylko ekipa już jest:
-Grafik oraz webmaster (skończone studia w tym kierunku)
-Skrypter (5 letnie doświadczenie w pisaniu skryptów)
-Mapper (Znajomość szczegółów w tibi co jest dość ważne)


Nie mam posady dla Ciebie, więc nie wiem co być mógł robić w teamie. Na mappera cię nie mogę zatrudnić gdyż nie grałeś dużo w tibie, a mapper musi znać siłe potworów, cechy itemów oraz inne szczegóły. Biłem na real tibi prawie każdy typ potworów do tibi 8.4, wykonałem sporo questów np: POI, więc wiem gdzie są granice wytrzymałości postaci. Wiele jest takich serwerów które są tworze przez nisko poziomowych graczy i najczęsciej jest to teleport a za teleportem 5 orshabaali. Jest to dla mnie normalne, gdyż taki player nawet nie miał styczności z demonem i nie zamierzam go wyśmiewać, poniżać lub cokolwiek innego mu robić. Dobry OTS-maker nie powstaje z znajomości skryptów lecz z doświadczenia z grą. Taki jest mój pogląd na to.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dhunters.pun.pl www.maxmt2.pun.pl www.pw-b12.pun.pl www.naruto1598.pun.pl www.khorinis-life-rp.pun.pl