Forum DarkSoul

Forum Serwera DarkSoul


#1 2009-12-14 22:49:09

haxor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 5
Punktów :   

moje spostrzezenia

otoz wydaje mi sie ze na tym otsie nie da sie zbytnio grac przez to ze wiele opcji jest platnych. nie mozna sprzedac nawet itemkow bo trzeba miec djina ktory jest na vipie za ktorego trzeba zaplacic... jak mam zaczac grac ? i poznac tego otsa skoro ide expic/zdobywac kase wypada mi loot z dli i nie moge go sprzedac... bo nie mam vipa a jak moge kupic vipa nie poznajac otsa ? bezsens... to odstrasza graczy... bo skad mam brac pieniadze ? jak nie moge tego sprzedac co wylooce...

Offline

 

#2 2009-12-15 13:01:58

Dark Nightmare

Użytkownik

4498619
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: moje spostrzezenia

Moim zdaniem ten Djin jest przesadzony,fakt.

Ale więcej expowisk itp na vipie to dobra sprawa.Serv jakoś musi zarabiać...

Offline

 

#3 2009-12-15 14:30:23

Zevs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 27
Punktów :   

Re: moje spostrzezenia

Djin nie jest przesadzony - jest klimat RPG jeśli chcecie dawajcie mi itemki, ktore mam sellnac o % pomyślę

Offline

 

#4 2009-12-16 11:52:44

GM Matee

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 71
Punktów :   

Re: moje spostrzezenia

Poprawione będą NPC od itemów bez VIP, ale nie liczcie na duże zmiany, serwer musi się za coś utrzymać, zresztą...

Na rl masz djinna i wątpię żeby ktoś pisał listy do CipSoftu z pretensjami o to

Offline

 

#5 2009-12-16 13:18:05

haxor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: moje spostrzezenia

tak ale rl tibia to rl tibia... tam graczy jest 700~ i zawsze znajdzie sie ktos kto kupi jakis item od ciebie a nie jak tutaj... poza tym ots to ots ludzie po to graja na otsach by wszystkie uniedogodnienia w rl tibii ktore ich denerwuja i sa zbedne (jak np wolny exp, wolne skile, chociazby nawet npc z lootem, stamina, czy tez pacc etc ) ich nie nekaly. otsy sa robione by grac dla zabawy, szybciej leci lvl troche latwiej sie gra, nie tak trudno o kase ktora w rl tibii dosyc trudno gromadzic, straty przy dedach etc to sa powody grania ludzi na otsach. bo p oco by ludzi grali na otsach gdyby wszystko bylo jak na rl ? stamina? exp ? skile ? straty przy dedach ? to moje zdanie a kazdy tma do tego prawo

Offline

 

#6 2009-12-16 13:39:12

Dark Nightmare

Użytkownik

4498619
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: moje spostrzezenia

No właśnie,popieram przedmówcę i daję plusika :]

Offline

 

#7 2009-12-17 11:35:06

GM Matee

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 71
Punktów :   

Re: moje spostrzezenia

Ale jak usunę VIP to skąd będę miał pieniądze na utrzymanie serwera ?? Na większości serwerach dedykowanych jest albo vip/pacc za sms albo God Itemy z armem po 100. Zresztą Zevs pisał że z chęcią kupi te itemy od Ciebie, więc nie mów że mało graczy i nikt nie kupuje ich.


PS: Zresztą już mówiłem że zajmę się tym, zmienię shop bez VIP ale większość lepszych itemów: MPA, golden legs czy inny loot choćby z Nightmarów będzie nadal na Vip.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miasteczko-minecraft.pun.pl www.heroes3.pun.pl www.rpgavatar.pun.pl www.vixeriaots.pun.pl www.wszystkootravian.pun.pl