Forum DarkSoul

Forum Serwera DarkSoul


#1 2010-02-06 18:55:23

Yenx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-16
Posty: 5
Punktów :   

Brawo brawo brawo

Bedac na komputerze stacjonarnym i na laptopie jednoczesnie na bezprzewodowym interniecie GM Matee gadajac ze mna daje mi bana za afk hahahah. Wyjasnienia mu napisalem a ten nadal stoi przy swoim. Jedyne co moge powiedziec to UNBAN....

Offline

 

#2 2010-02-06 21:52:29

GM Matee

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 71
Punktów :   

Re: Brawo brawo brawo

Yenx, a ty nadal nie rozumiesz?

Postać była AFK, napisałem że ma mi napisać na "priv" ze jest przy kompie bo inaczej ban, a ja pognałem dalej sprawdzać ludzi w tym i Ciebie. Jak wróciłem postać nadal stała (bijąc monki) i nie odpisywała jak pytałem ani na priv nie napisała ani nawet na default.

Powiedz mi co miałem zrobić? Poczekać aż ten ktoś wróci (biorąc pod uwagę że nie wiedziałem kogo ta postać jest i że aktualnie bije na innym kompie potwory na POI) i napisze że już jest?


I głównym powodem twojego pisania tutaj jest nie fakt że "olałem całą sprawę" lecz to że zamiast spokojnie to wyjaśnić to ty wolałeś już przekleństwami rzucać.



PS: Ale jakby na to nie patrzeć, to nie odpisałeś mi i do tego jeszcze na MC grałeś. Jestem ciekawy jak inni gracze na to zareagują.

Offline

 

#3 2010-02-07 09:12:52

Damianos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 3
Punktów :   -1 

Re: Brawo brawo brawo

"inni gracze" tak więc ja mogę coś powiedzieć, unband powinien być, wogóle nie wiem dlaczego banujesz za afki. Zamiast jakoś zapraszać ludzi na otsa to Ty mówisz im "dowidzenia", a jak widać nie mamy dużej ilości playerów.

Najlepsze rozwiązanie to wprowadzic ten 15min afk-kick, albo wpisywanie kodu.

A co do banów za Afk narazie odpuść. Poczekaj aż będzie 50+ graczy wtedy to wprowadź, bo jak tak dalej pójdzie nie będzie z kim grać.



pozdr

Synek

Offline

 

#4 2010-02-07 14:35:13

Yenx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Brawo brawo brawo

Damianos ma racje... Zdecydowanie tak. Nie gralem na mc tylko Ci juz tlumaczylem ze mam internet bezprzewodowy i korzystam jednoczesnie z komputera stacjonarnego i przenosnego (czyt. laptop ) i gadales ze mna i Ci mowilem ze jestem na POI i nie mam jak Ci odpisac... Twoje banowanie za nic naprawde nic nie zdziala odstraszasz graczy. Jeszcze nie widzialem na otsie 25 osob online... O ile 20 bylo. I Ty chcesz tak zaprosic graczy ? Ban za afk na trainerach ? A przypomnij sobie swoje slowa jak zaczynalem tu grac. Nie banujesz za traning afk i cos tam jeszcze bylo ale nie pamietam. A ty nie dosc ze pozbawiasz kogos gry na miesiac. To jeszcze zabierasz mu 40 skili lub mlvli. Ta sytuacja jest po prostu smieszna. Pozatym jak Ci powiedzialem ze to moj char i nie mialem Ci jak odpisac to Ty powinienes wlasnie zrozumiec, ze robiac POI nie za bardzo ma sie czas zeby co chwile zerkac na laptopa obok. Dzieki temu banowi moge Ci powiedziec ilu graczy sie pozbyles z servera i nawet Ci ich wymienic. Czekam na unban, albo na jasne wytlumaczenie za co ban bo to co Ty piszesz nie jest dla mnie uzasadnieniem. Pozdrawiam Yenx.






Yyyyy... Unbana dostalem ale skilli do 119 nie zwrocil... Smieszne...

Ostatnio edytowany przez Yenx (2010-02-07 15:49:11)

Offline

 

#5 2010-02-07 15:55:24

GM Matee

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 71
Punktów :   

Re: Brawo brawo brawo

Yenx naprawdę ja cie podziwiam, masz laptopa koło siebie, 2x byłem na trainerach i pisałem że masz napisać bo ban. Czy to naprawdę trudno odwrócić głowę o kilka stopni i zobaczyć na laptopa?

Po drugie, dostałeś unbana po 10 minutach jak wylogowałem się...

Po trzecie, nie było by problemu jakbyś normalnie wszedł do depo i napisał "Przepraszam GM ale ta postać którą zbanowałeś jest moja" a nie wbiegłeś i za przeproszeniem spam "kurwa mać miesiąc gry pojebane zasady" i o ile się nie mylę było nawet "pierdolony GM". Bana dostałeś bo nie odpisałeś, skąd mogłem wiedzieć że ta postać jest twoja i aktualnie nie możesz pisać bo robisz poi... Pomyśl choć trochę zanim zaczniesz denerwować ludzi.


A co do "zniechęcania" do gry.
Napisałem newsa o training roomie, że do 90 skilli można spokojnie afkować, to jest dla nowych graczy bo jak wiesz nie każdy używa bota i niektórzy na training roomie wbijają 100 skille sami, a inni botuja dzień i noc a potem spamują po depo teksty typu  "pojebany skurwysyn z tego GMa" bo dostali "niesprawiedliwie" zbanowani. Łatwo patrzeć na to ilu nie gra bo dostali bana za bota, ale też warto popatrzeć na tych którzy nie graja bo na training roomie nikt nie odpisuje, każdy botuje i 50 lvle mają po 110 skille w distanse.
Te bany to nie jest moje widzimisię bo ja banować nie lubię, ale jak gracze narzekają że ten i ten ma 100 skill w tym i w tym a on 95 bo nie używa bota...

Offline

 

#6 2010-02-07 16:08:59

Yenx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Brawo brawo brawo

Dobra ale napisalem Ci ze to moja postac.. "pierdolony GM" ani razu nie padlo takie cos wiec sobie wypraszam... No większość na bocie ale jakoś ja nie... A byleś koło mnie i pisalem Ci ze to moja postac... A Ty powiedziales ze nie wiedziales i ze Cie to nie obchodzi i tak dalej. Dlatego wlasnie zaczalem sie wkurzac i przeklinac. Spytaj kogolowiek czy by inaczej zareagowal... Juz nawet moge miec bana za takie byle co ale i 40 sklli ? To jest lekka przesada wbicie skilla 80 czyli takiego jakiego mam zajmuje 4 godziny, a 119 taki jak mialem to prawie 2 tygodnie wiec zwroc mi skille za bezsensowny ban a wiecej sie nie powtorzy granie na 2 kompach naraz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.write.pun.pl www.wsb-zwk.pun.pl www.dark-pokemon.pun.pl www.gdynia.pun.pl www.nivejki.pun.pl